Spolszczenia gier

Spolszczenia gier

Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzecia wersja popularnej serii cRPG opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Zabawę wyprodukowało studio PŁYTA CD Projekt RED, inaczej zespół odpowiedzialny i za dwie leciwe części. Ponownie wcielamy się w popularnego z poprzednich odsłon wiedźmina. Główna ośka fabularna obraca się wokół kilku subiektywnych wątków. Wśród nich znalazło się dociekanie utraconej miłości Geralta oraz inwazja Nilfgaardu na królestwa północy. Spróbujemy też powstrzymać tytułowy Dziki Gon, prześladujący wiedźmina również w powieściach, oraz obecny w kierowniczej i w nikłym stopniu w pozostałej części serii. Każde te główne obowiązku oferują filmową postać opowiadanej historii, spośród rozgałęzionymi ścieżkami zdarzeń, imponującymi scenkami przerywnikowymi i starannie wyreżyserowanymi sekwencjami.

Spolszczenia gier

Spolszczenie do gry Wiedźmin 3!

Co zajmujące, możemy porzucić część wątków, trzeba zostanie jednak liczyć się spośród wynikającymi z tegoż faktu przykrymi konsekwencjami. Poza głównymi opowieściami dostępne jest i zatrzęsienie misji wspierających, które w sumie wystarczają na ponad stówa godzin zabawy. Twórcy zadbali o dużą różnorodność wyzwań. Podczas przygód będziemy ćwiczyli m. in. jaskinie, prastare ruiny natomiast tętniące życiem wioski. Zapolujemy na potwory dla zysku i specjalnych nagród. Ukażą się również obowiązku oparte na dochodzeniach. Różne rejony otoczenia oferują swoje prywatne mini gierki (np. zawody w rzucaniu nożami) ze ponadplanowymi nagrodami, choć równocześnie ich ukończenie przenigdy nie jest zmuszane dla dalszego postępów fabuły. Zgodnie z kulturą serii, trzeci Wiedźmin oferuje sporą swobodę odgrywania postaci, natomiast fabuła jest mocno rozgałęziona, tak aby zapewnić graczom dokonywanie przeróżnych wyborów.

Spolszczenia gier

Jednocześnie nierealny świat jest o wiele dynamiczny. Przykładowo, niejakie nasze akcje sprowadzą, że zagrożona przy użyciu ataki bandytów osada kompletnie się wyludni. Gra posiada glob o otwartej szkołowie, który jest czterdziestokrotnie bardziej rozległy niżeli ten w The Witcher 2: Assassins of Kings. Nieznany silnik (REDengine 3) został zaprojektowany faktycznie, aby cały czas obciążał dane w tle, co pozwoliło odskoczyć ekranów wczytywania. Przesiedlenie się ułatwia opcja peregrynacji na koniu. Niedaleko dobrym rumaku zajście z jednego końca mapy na inny zajmuje około 30-40 minut. Dostępna istnieje również opcja nagłej podróży do stanowisk wcześniej odwiedzonych. Liczne zmiany zaszły w systemie walki. Całkiem przebudowano sztuczną inteligencję przeciwników. Geralt dostał 96 animacji nieużytych w starciach, jak w drugiej partii miał ich tylko 20. Gracze nie mają możliwości wreszcie przerywać napad w jego terminie oraz blokować ciosy i wykonywać uniki, nawet gdy zabraknie im kondycji, choć nie są one w tamtym czasie tak skuteczne. W miejsce przewrotów bohater czyni teraz szybkie piruety, aby zejść spośród linii ciosu oponenta. Nowy system kamery dba o przyrzeczenie czytelnej perspektywy w ciągu starć. Nie zabrakło starć z bossami (m. in. spośród lodowym gigantem), atoli nie są one tym razem oskryptowane. Mocno przebudowano i system znaków. Jederman z pięciu dysponuje podstawowy poziom, natomiast wraz z postępem Geralta odblokujemy inny stopień. Przykładowo, uregulowane Igni wywoła eksplozję ognia, która klamrze bohatera. Z kolei inny poziom Ydren w miejsce pułapki na 1-ego potwora stworzy kolosalne pole, które spowolni wszystkich przebywających w nim nieprzyjaciół. W ciągu starć wykorzystujemy i w dużym stopniu otoczenie. Np. możemy telekinetycznie chlasnąć w ul os, które zaatakują agresorów. Natomiast gdy zwrócą się w polską stronę spalimy gryzie znakiem Igni. Poszerzanie zasobu wiedzy o przeciwnikach umożliwia poznanie ich słabych kroków. Niektóre pokonane monstra pozostawią po osobiście niemożliwe do sprawienia w inny sposób składniki obsługujące do przepisów alchemicznych i tworzenia nowatorskich przedmiotów. Pozwolą i Geraltowi na ekspansja własnego drzewka mutacji, zapewniającego dostęp aż do nowych mocy. Gracze mogą również kształtować umiejętności szermiercze natomiast alchemii. Spolszczenia do gier pobierzecie tutaj.