Graj w gry po polsku! Pobieraj spolszczenia.

Najsolidniejsze Gry Na Smarfona Z 2014 Roku kalendarzowego
Każdy fan wojen wyścigowych potwierdzi, iż najlepiej w takowych gry gra się przy użyciu kierownicy. Ogół w niej aż lśni, w owocnym tego słowa stopniu – nie, iżby na starszych umeblowaniach gra była brzydka (szczerze mówiąc, kiedy zagrałem w nią pierwszy raz na moim rozklekotanym 360 z pierwszego projektu, opadła mi sprzączka i patrzyłem jakim sposobem ogłupiały w monitor, zastanawiając się, którym cudem Rockstar wycisnęło z mojego starzejącego się białego klocka dość mocy na takie cuda).
Spolszczenia
Tudzież jeśli należysz aż do tych graczy, jacy lubią wszystko kwalifikować na 100 proc., to czeka ciebie także minigra ze striptizerkami, gdzie powinno się sobie podotykać – przynajmniej dopóki nie patrzy na cię bramkarz.

Jeżeli przechodzi wnętrze pojazdów, spece z Rockstara przebili samych siebie – wszystkie wskaźnik na desce rozdzielczej harmonizują na ruchy twych palców na triggerach, tachometr i licznik drgają, jak powinno się, a zmiana stacji radiowej powoduje poprawki na wyświetlaczu samochodowego radia.

Na rozdziale oparta jest plus gra World in Conflict, gdzie gracz zmaga się ze skutkami wojny rozpętanej po upadku Stosunku Radzieckiego, albo rozgrywająca się w czasie II Wojny Światowej odgrywa Company of Heroes, gdzie gracz wojuje po stronie Zwolenników na froncie zachodnim, za zadanie chodzi organizację każdego zasięgu inwazji, poczynając odkąd zaopatrzenia, an ustając na skutecznej metodyce w starciu spośród wrogimi siłami.

Kolejnym tytułem na kto tak bardzo wszyscy na świecie czekali tudzież który znalazł się w moim TOP z 2013 znajduje się Grand Theft Drynda 5. Wybór znajduje się oczywisty, bo GTA to chyba 1-a z najpopularniejszych sekwencji na świecie.

 

Zobacz Spolszczenia gier.