Rewolucja w świecie Google Play! Hakerzy stworzyli darmowe kody Google Play.

Chyba każdy internauta wie czym są karty upominkowe Google Play, karty te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem za granicami naszego kraju. Dzięki karcie google play możemy dokonać zakupu w wirtualnym sklepie google play. Największą grupą zainteresowaną kartami google play jest młodzież, wyjątkowo aktywna grupa, użytkownicy nowoczesnych smartfonów. Do tej pory zakupy w google play były przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich, zakupy wiązały się z koniecznością posiadania karty kredytowej. Była też możliwość dokonania zakupu przy użyciu abonamentu telefonicznego, cena zakupu doliczana była do rachunku. Tak więc zakupu w polskim Google Play do tej pory były  dosyć mocno skomplikowane i niedostępne dla naszej polskiem młodzieży. Zmieniły to karty upominkowe Google Play. kody Google Play

Karty upominkowe google play to z całą pewnością rewolucja na naszym polskim rynku użytkowników smartfonów, w szczególności ofert aplikacji na Androida.

Jak doładować nasze konto używając kody google play? Jest to bardzo proste! Na odwrocie karty podarunkowej, którą kupimy, lub wygenerujemy wirtualnie znajdziemy dwudziestoznakowy kod, który musimy wpisać na stronie sklepu Play. To w zasadzie wszystko co musimy zrobić, od tej pory możemy bez problemu dokonywać zakupów. Po wyczerpaniu naszych środków oczywiście nie kupimy już nic więcej, musimy ponownie wpisać nowy kod.

Rewolucja w świecie kart upominkowych Google Play! Darmowe karty upominkowe google play!

 

Hakerzy z Polski stworzyli aplikację, która tworzy własne kody Google Paly, które  są aktualne. Z informacji dostępnych w internecie wynika, że aplikacja pobiera bazę już stworzonych kodów i sortuje ją według tych zużytych oraz tych, które zostały kupione. kody Google Play

Tak więc generując swój kod poniekąd zabieramy kod innej osobie, która dokonała aktywacji swojego kodu.
Aplikacja pobiera kody bez wiedzy ofiary, kod może pochodzić z dowolnego miejsca na świecie. Jednak bez obaw, twórcy na swojej stronie zapewniają, że nikt nie zostanie okradziony ponieważ osoba której kod użyjemy dostanie pełen zwrot za nie działający kod.
Wilk syty i owca cała 🙂

Jedyne co musimy zrobić to pobrać naszą aplikację klikając przycisk „Pobierz”

kody Google Play
Wybieramy kwotę jaka nas interesuje 50PLN 70PLN lub 150PLN

karty upominkowe google play
Generujemy kod i możemy wpisać go w sklepie Play 🙂

karty upominkowe google play

 

 

google play kody
karty upominkowe google play
google play kody promocyjne
karty podarunkowe google play
karta upominkowa google play
kody google play
karta podarunkowa google play
kody do google play
google play karty upominkowe
kody promocyjne google play
kod promocyjny google play